Змотати пробіг у Києві

Корекція спідометра з гарантією якості. Хороші ціни.

JjzXwZY1

Змотати пробіг у Києві

Змотати пробіг у Києві. Довіряйте професіоналам.
Ласкаво просимо до Центру Діагностики Автомобілів.
Досвідчені фахівці з радістю відкоригують показання спідометра на Вашому автомобілі, і навіть дилерське обладнання не зможе зафіксувати факт зміни пробігу. Змотати пробіг на сучасних спідометрах досить складна процедура, тому дані про пробіг автомобіля зберігаються в зашифрованому вигляді. Про це подбали виробники, сховавши показники пробігу в таких місцях як: панель приладів, ключах запалювання, блоках управління двигуном, датчиках ABS і т.д. Але досвід майстрів у зв’язці з оригінальним обладнанням дозволяє обходити механізми захисту і змотувати пробіг до необхідних для Вас значень.
Корекція спідометра з гарантією якості. Хороші ціни.
Наша компанія дає гарантію на якість виконаних робіт, і гарантує повну працездатність електроніки автомобіля! Так само, ми безкоштовно проведемо повну діагностику машини і розповімо Вам про знайдені помилки, якщо такі знайдуться. Провести корекцію спідометра в Києві може кожен власник імпортного або вітчизняного автомобіля. Процедура повністю безпечна для автомобіля, і не залишає ніяких слідів втручання.
Скрутити пробіг на європейських автомобілях:
Скрутити пробіг на таких європейських автомобілях як Ауді, БМВ, Ленд Ровер, Мерседес Бенз, Опель, Пежо, Рено, Шкода, Сітроен, Фольксваген, Волво можна через діагностичний роз’єм OBD 2. Робота через роз’єм OBD 2 вимагає дорогого устаткування і кваліфікованого майстра, добре розуміючого принципи пристрою електронної системи автомобіля. Зміна пробігу через діагностичну шину не вимагає знімання приладової панелі, тим самим робить цю процедуру швидкої і не кропіткою.