Помилка «START ERROR» Іммобілайзер Mercedes-Benz VITO і SPRINTER

WLUqrKk1

Помилка «START ERROR» Іммобілайзер Mercedes-Benz VITO і SPRINTER

Іммобілайзер Mercedes-Benz VITO і SPRINTER. Помилка «START ERROR»
Надзвичайно поширена помилка запуску на автомобілях Mercedes VITO і Mercedes Sprinter – помилка “Start error”.
Це помилка роботи штатного іммобілайзера.
Найбільш часта причина виходу з ладу іммобілайзера – розсинхронізація блоку управління двигуном і іммобілайзера.
Якщо ви скидали клему акумулятора (наприклад для установки нового акумулятора) і залишили при цьому ключ у замку запалювання – Start Error на дисплеї гарантований! Запам’ятайте це.
Також ця помилка виникає і при сильному падінні напруги штатного акумулятора. Позаштатні системи охорони часто “висмоктують” акумулятор автомобіля при тривалій стоянці. Якщо помилка “Start Error” повторюється раз за разом – попросіть електрика перевірити автомобіль на витік струму, а також стан акумулятора. Якщо акумулятор дихає “на ладан” – його необхідно замінити, тому що відновити працездатність іммобілайзера Sprinter і Vito можливе тільки в умовах автосервісу, який має досвід таких робіт, а виявитися далеко від дому з несправним автомобілем нікому не побажаєш.
Помилка “Start Error” абсолютно типова на автомобілях Vito і Sprinter в 638 кузові. Офіційні дилери для вирішення цієї проблеми пропонують замінити блок іммобілайзера або ЕБУ двигуна (а часто і те й інше разом) за дуже значну суму (від 30000гр і вище).
У наш автосервіс необов’язково доставляти несправний автомобіль, досить привезти тільки ЕБУ двигуни і блок іммобілайзера (він знаходиться за панеллю приладів). Наш фахівець по роботі з автомобільною електронікою перепрограмує блоки і зробить їх синхронізацію. За часом це займає близько двох годин. Після цього вам достатньо буде встановити обидва блоки назад на автомобіль і завести двигун.
Телефонуйте – автосервіс CarKeys вирішує будь-які причини виникнення помилки “Start Error”, а наші ціни вас приємно здивують.